Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
AfterRated ★ 1.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Friend ZoneRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
Once in a SummerRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5