Titles you rated
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0