Movies
Ratings
1257
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
PixelsRated ★ 3.5
RideRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
English VinglishRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.0
Safety Not GuaranteedRated ★ 2.0
Run All NightRated ★ 3.0
Seventh SonRated ★ 1.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 4.0