Movies
Ratings
625
KOKUHORated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.0