Movies
Ratings
428
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0