Series
Ratings
59
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5