Movies
Ratings
102
MidsommarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Night FishingRated ★ 4.5
AnomalisaRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0