Titles you rated
Summer WarsRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0