Movies
Ratings
611
RinguRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.5
RansomRated ★ 4.0
Only YouRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Never Been KissedRated ★ 3.0
The Legend IIRated ★ 5.0
City of AngelsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 2.5
More Than BlueRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
The Gingko BedRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
The NetRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0