Titles you rated
AlienoidRated ★ 3.0
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5