Movies
Ratings
148
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0