Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The NunRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0