Movies
Ratings
153
Love LetterRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
RockyRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5