Series
Ratings
288
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5- Flying WitchRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Chaika - The Coffin PrincessRated ★ 2.5
NisekoiRated ★ 2.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.5
Sirius the JaegerRated ★ 3.5
Angels of DeathRated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.0
Bleach: The Lost AgentRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.5
블리치Rated ★ 4.0
Bleach: Arrancar vs ShinigamiRated ★ 4.0
Bleach: The PastRated ★ 3.5
Bleach: Battle in KarakuraRated ★ 4.5
Bleach: The Arrancar - The Hueco Mundo Sneak EntryRated ★ 4.0
Bleach: The Arrancar - The Fierce FightRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0