Titles you rated
PressureRated ★ 2.0
SisterRated ★ 1.5
The GiftRated ★ 3.5
Re-AnimatorRated ★ 3.5
The EntityRated ★ 3.5
MandyRated ★ 4.5
HauntedRated ★ 1.0
The PossessionRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 5.0
Two MoonsRated ★ 2.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.5
The CraziesRated ★ 2.0
The BabadookRated ★ 2.5
CandymanRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Amores perrosRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
Run Lola RunRated ★ 3.0