Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
CasperRated ★ 5.0
Shotgun LoveRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
SaltRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0