Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0