Movies
Ratings
118
Cold EyesRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0