Series
Ratings
330
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Captivated, by YouRated ★ 4.5
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 3.5
Free! Dive to the FutureRated ★ 3.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 4.0
Free!Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5- The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.0