Movies
Ratings
119- D-WarRated ★ 3.5
The Time MachineRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 5.0