Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0