Series
Ratings
66
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 5.0- Loving YouRated ★ 2.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0