Series
Ratings
26
DexterRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
FringeRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0