Movies
Ratings
514
Baby DriverRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
He Was CoolRated ★ 0.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0