Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
An Ethics LessonRated ★ 1.0
Children...Rated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 2.5
The CatRated ★ 1.5
ScreamRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 1.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0