Movies
Ratings
68
Tidal WaveRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0