Movies
Ratings
1035
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5