Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
RentRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The HospiceRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5