Series
Ratings
175
You and Everything ElseRated ★ 4.0- 괴물의 시간Rated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Glass DomeRated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5