Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0