Series
Ratings
173
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5