Series
Ratings
33
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The PacificRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0