Movies
Ratings
303
Good Luck to You, Leo GrandeRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
ApplesRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0