Series
Ratings
42
The Bear Season 1Rated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0