Movies
Ratings
1016
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 5.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 4.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
DetentionRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0