Movies
Ratings
305
A Good Lawyer s WifeRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
SopyonjeRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
TroubleshooterRated ★ 2.0
HitchRated ★ 2.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0