Titles you rated
ManifestRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 2.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 2.5