Movies
Ratings
373
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 2.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
A Scanner DarklyRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.0