Titles you rated
SplitRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 2.0