Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0