Movies
Ratings
137
American SniperRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0