Series
Ratings
279
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
The Kidnapping DayRated ★ 5.0