Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0