Series
Ratings
17
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.5