Titles you rated
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
Return To SpaceRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
South BoundRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 2.5
FriendRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0