Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- おせんRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
Strike BackRated ★ 3.5
Strike BackRated ★ 3.0
Strike BackRated ★ 4.5
Silver SpoonRated ★ 5.0
Shaun the SheepRated ★ 4.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 1.5
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
- 한국기행 - 국수기행Rated ★ 4.5
Man Who Dies to LiveRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 5.0