Titles you rated
PossessedRated ★ 1.5
Fortune SalonRated ★ 2.0
Heart Is 2Rated ★ 2.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Wishing StairsRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.0
I've Always Liked YouRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 1.5
The PiperRated ★ 0.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 0.5
Tough as IronRated ★ 0.5
King of Prism: Pride the HeroRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 2.0
Scary MovieRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 1.0