Titles you rated
 A New LeafRated ★ 5.0 A New LeafRated ★ 5.0
 MemoryRated ★ 5.0 MemoryRated ★ 5.0
 ArgonRated ★ 4.5 ArgonRated ★ 4.5
 Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5 Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
 You're BeautifulRated ★ 5.0 You're BeautifulRated ★ 5.0
 Three DaysRated ★ 4.5 Three DaysRated ★ 4.5
 The King Dae JoyoungRated ★ 4.5 The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0 Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
 Protect the BossRated ★ 5.0 Protect the BossRated ★ 5.0
 Master of StudyRated ★ 5.0 Master of StudyRated ★ 5.0
 The King 2 HeartsRated ★ 4.0 The King 2 HeartsRated ★ 4.0
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
 Chicago TypewriterRated ★ 4.5 Chicago TypewriterRated ★ 4.5
 The Princess's ManRated ★ 5.0 The Princess's ManRated ★ 5.0
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
 Dream High 2Rated ★ 0.5 Dream High 2Rated ★ 0.5
 The King of DramasRated ★ 4.0 The King of DramasRated ★ 4.0
 Dream HighRated ★ 4.5 Dream HighRated ★ 4.5
 The Slave HuntersRated ★ 4.0 The Slave HuntersRated ★ 4.0
 Beethoven VirusRated ★ 5.0 Beethoven VirusRated ★ 5.0