Titles you rated
Midnight SunRated ★ 3.5
BurningRated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 4.0
The PreparationRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0