Series
Ratings
27- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0